Faaliyetler

İş dünyası TL için bir arada

Antalya iş dünyası sivil toplum kuruluşları Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) çatısı altında çalışmalarını yürüten Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Antalya Genç Girişimciler Kurulu (GGK) ev sahipliğinde bir araya geldi. Türk Lirası’nın Dolar karşısında değer kaybetmesinden sonra ilk kez ortak basın açıklaması yapan Antalya’nın iş dünyası kuruluşları, Antalya ve Türkiye için örnek bir birlik ve beraberlik sağladı.

Devamını oku: İş dünyası TL için bir arada

“Kişisel Marka ve Algı Yönetimi“ konulu konferans

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren TOBB Antalya Genç Girişimciler Kurulu’nun 1. Toplantısı 28 Mayıs 2016 Cumartesi günü Odamızda yapılacaktır.

Devamını oku: “Kişisel Marka ve Algı Yönetimi“ konulu konferans

2. Uluslararası InnoProject Akdeniz Proje Yarışması

InnoProject Akdeniz; Girişimci, akılcı, sürdürülebilir, inovatif, yenilikçi ve geliştirilebilir projeleri bir araya getiren, öğrencilerin gelişimine, partner bulma isteğine ve aktif proje üretme fikrine destek veren, onların farkındalık kazanmasına ve yatırım bulma olanağına zemin hazırlayan bir proje yarışmasıdır.

Devamını oku: 2. Uluslararası InnoProject Akdeniz Proje Yarışması

2.Ulusal Endüstriyel Gıda Tasarım Yarışması

İstanbul İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği’nden alınan 27.05.2015 tarih ve 2015/210-4633 sayılı yazı ile; Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğü, TİM işbirliği, İstanbul İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği organizatörlüğü ve Şekerli Mamuller Tanıtım Grubu’nun katkısıyla, gıda sektörünün gelişimine katkıda bulunmak ve tasarımın sektör için önemini vurgulamak amacıyla “İhracatçı Birlikleri-Ulusal Endüstriyel Gıda Tasarım Yarışması”nın ikincisinin organize edildiği bildirilmiştir.

“2.Ulusal Endüstriyel Gıda Tasarım Yarışması”nın başvuruya açılmış olduğu, başvurmak isteyen tüm katılımcıların yarışmanın WEB sitesi www.gidatasarimyarismasi.org) aracılığıyla online başvuru yapabilmesi ve yarışma hakkındaki tüm bilgilere ulaşabilmesinin mümkün olduğu bildirilmiştir.

 

Üyelerimizin bilgi ve dikkatlerine sunarız.