Egitimler

Kobi Teknolojileri Nereye Gidiyor, Daha Nasıl Verimli Çalışır?”

İl Genç Girişimciler Kurulu ve İl Kadın Girişimciler Kurulu tarafından 27 Mayıs 2010 tarihinde “Kobi Teknolojileri Nereye Gidiyor, Daha Nasıl Verimli Çalışır?”” konulu bir seminer düzenlenmiştir.

“21. yy İş Yaşamında Koçluğun Yeri” Konulu Seminer

İş yaşamında Değişimi Farkındalıkla Yönetin!

“21. yy İş Yaşamında Koçluğun Yeri” konulu seminer, ATSO Genç Girişimciler Kurulu ve Kadın Girişimciler Kurulu işbirliğiyle Antalya’da düzenleniyor.

Teknolojinin rüzgar gibi esen hızına, değişen iş anlayış ve yaklaşımlarına insanın ayak uydurma çabası, stres katsayısını her geçen gün daha da arttırmakta. Günümüzde çalışan insan, iş yaşamı ile yaşamının diğer tüm alanlarını dengelemekte, geliri oranında tercih ettiği bir yaşamı dilediği gibi yaşamakta zorlanıyor.

Yöneticiler açısından önemli zorluklardan biri ise, bütün gelişim ve ilerlemenin odak noktasında olan insana yatırım yapmalarının, aslında kendilerine, işlerine yatırım olduğunu farkederek; tüm teknolojik gelişime rağmen en önemli kaynağın, insan kaynağı olduğunun bilinci ile “İnsan potansiyelimi “nasıl” daha verimli ve etkili kılabilirim?” sorusuna doğru cevapları aramak.

Devamını oku: “21. yy İş Yaşamında Koçluğun Yeri” Konulu Seminer